BYTOVÉ
JADRÁ

Ku každej rekonštrukcii pristupujeme individuálne a snažíme sa splniť Vaše predstavy.

Bytové jadrá

Je súčasťou každého bytu panelákovej výstavby, ktorá začala v období socializmu a naďalej sa v nej pokračuje.

Dnešné moderné panelákové byty sa diametrálne odlišujú od predošlých a to nie len kvalitou, ale i kvantitou.

Ich množstvo je menšie, ale sú omnoho kvalitnejšie, čo v predošlej dobe bolo práve naopak. Dnes tieto staré bytovky nespĺňajú nové normy ohľadom bezpečnosti a hygieny. Pri rekonštrukcii bytových jadier sa mení skoro celý charakter vášho bytu.

Prečo si vybrať nás ?

Prerobíme jadro
za 7-10 dní

Individuálny
prístup

Najlepšia
dohoda na cene

Ako na to ?

Po dohode s Vami náš pracovník obhliadne miesto rekoštrukcie, možnosti, náročnosť rekoštrukcie. Pokúsime sa s vami prísť na najlešie riešenie, spojenie Vašich predstáv so samotnou rekonštrukciou, spísať objednávku a spolu sa dohodnúť na termíne vykonania prác.

Chceme vás upozorniť, že hneď po obhliadke rekonštrukcia nebude realizovaná z dôvodu prípravy. Dopredu potrebujeme vedieť čo všetko musíme zaobstarať mi a čo si chcete dodať vy. Najmä čo sa týka materiálu.

Interiery Kosice
Interiery Kosice
Interiery Kosice
Interiery Kosice

Privítali by sme, aby ste nám predložili návrh, akoby to vlastne malo vyzerať, tým sa myslia počty a umiestnenie vypínačov, zásuviek, svetiel, vývod na digestor, vývod na sporák alebo elektroinštaláciu za sporákom a podobne. Najlepšie je ak nám návrh predložíte buď ručne napísaný alebo pripravený na počítači.

Pri rekonštrukcii je dôležité, že zákazníci musia rátať minimálne s 3. dňami bez vody a toalety. S rekonštrukciou je spojený neporiadok, na ktorý sa často zákazníci sťažujú, nemôžeme vám sľúbiť, že ukončením prác bude všetko čisté.